Loading...
Ön Itt van:  Home  >  Kalendárium  >  jelenlegi cikk

Balaton Sound 2013 – 2013. július 11. – július 14.

írta   /   2013-07-12  /   nincs hozzászólás

balatonsaund2007 nyarán valami megváltozott a Balaton parton. A Zamárdi szabadstrand legfrissebb lakója a Balaton Sound fesztivál rázta fel – méghozzá nem is akárhogy – a hazai bulizene rajongóinak életét és gyűjtötte egybe a főként elektronikus ihletésűbb vonulatok lelkes híveit határon innen és túl.
A 2008 óta Heineken Balaton Sound néven futó rendezvény már az elejétől exkluzív fesztiválnak indult, ás Zamárdi partjának homokjában valóban azzá is érett.
A szervezők komolyan vették, hogy négy napon át a maximumon pörögjön a buli: A folyamatos partyhangulat, a világzenétől a legőrültebb tecktonik, dubstep, deep house ritmusokig dübörgő zene és az impozáns hazai fellépősereg mellet a fesztivál olyan világsztár fellépőket tudhat már hívének, mint Jamiroquai, David Guetta, Fatboy Slim, Massive Attack, Armin van Buuren, Kraftverk, Beastie Boys, Basement Jaxx, The Brand New Heavies, Moby, Snoop Dogg, Portishead vagy Underworld.

Bár a fesztivál még egész újnak számít a Sziget Szervezőiroda repertoárjában de kétségtelen, hogy méltó követője idősebb  – Volt, Sziget, Félsziget – testvéreinek, sőt már élete első évében fergeteges sikert aratott, nem hagyva kétséget egyetlen igazi bulira éhes hazai vagy külföldi látogatónak, hogy nyáron erre a néhány napra Zamárdiban a helye!

MASTERCARD NAGYSZÍNPAD
Július 11.
Csütörtök
Július 12.
Péntek
Július 13.
Szombat
Július 14.
Vasárnap
15:30 Warm Up Dj Warm Up Dj Warm Up Dj Warm Up Dj
17:30 Crystal Castles (CAN) Nas (US) Punnany Elektro Above & Beyond (UK)
19:30 Wu-Tang Clan (US) Afrojack (NL) Steve Aoki (US) Fedde Le Grand (NL)
21:30 Avicii (S) Armin Van Buuren (NL) The Prodigy (UK) Calvin Harris (UK)
ARÉNA
Július 11.
Csütörtök
Július 12.
Péntek
Július 13.
Szombat
Július 14.
Vasárnap
21:00 Metha Stereopalma Kühl Sanfranciscobeat
22:15 Stereo Killaz Karmatronic Jay Lumen Minicoolboyz (I)
23:30 Sikztah Nervo (AUS) Julia Carpenter Hot X
01:00 Justice (F) Dj Set Dada Life (S) Alesso (S) Slam (UK)
03:00 Brodinski (F) Hardwell (NL) Axwell (S) 02:00 Green Velvet (US)
05:00 Andro Sterbinszky Muzzaik 03:30 The Advent (UK)
04:30 Gary Beck (UK)
TELEKOM TERASZ
Július 11.
Csütörtök
Július 12.
Péntek
Július 13.
Szombat
Július 14.
Vasárnap
10:00 Crossninetroll, Andras Toth Live, Andre + Duel Live Analog Riff  Garay, Add2 Basket, Zee Aka Jafra Surfa, Rizkid & Kormix  Eskubano, Cartridge & Stillhalter  James Cole, Pat Duff, Shabam
12:00 Tolo & Fez & Falcao 
14:00 Reecoba 
15:30 Zajac Invoice  Yvel & Tristan 
17:00 Eva Live Plasticheaven Live Erpelpelle Live We Plants Are Happy Plants 
18:30 Bernáthy  Anima Sound System Kevin Compact Disco
20:30 Todd Terje (N)  Jan Blomqvist (S)  Bruno From Ibiza (F)  Dj Koze (D) 
22:00 Naga & Beta  Budai  Chriss Ronson  Nora Naughty & Rocha 
00:00 Scuba (UK)  Henrik Schwarz (D)  Hernán Cattáneo (ARG)  Tini (D) 
01:30 02:00 Solomun (D)  Dixon (D)  Fairmont (CAN)  Loco Dice (D) 
03:00 Seth Troxler (US)  Jamie Jones (UK)  Magda (Pl) 
04:30 Secret Factory  Coyote  Dandy  Poli & Polarize 
OTP BANK SZÍNPAD
Július 11.
Csütörtök
Július 12.
Péntek
Július 13.
Szombat
Július 14.
Vasárnap
16:00 Ganxsta Zolee És A Kartell Bëlga Soerii & Poolek Sonar
17:30 Akkezdet Phiai Neo Sena Volkova Sisters
19:00 Baskerville (NL) Live Bin-Jip Žagar Iggy Azalea (AUS)
21:00 Irie Maffia Vad Fruttik Karányi Anthology Carbonfools
23:00 The Bloody Beetroots (I) Live Modestep (UK) Brains Four Tet (UK)
00:30 Dublic Matt-U & Mc Kemon Ludmilla Mentalien
02:00 Belzebass (I) 01:30 Funtcase (UK) Dimitri Vegas & Like Mike (B) 01:30 Two Fingers (BR) Dj Set
03:30 Monkey6 03:00 Doctor P (UK) Wondawulf 03:00 Friction (UK)
05:00 Robotrock 04.30 Palotai B’Andre 04:30 Chris.Su
SZIGET LOUNGE
Július 11.
Csütörtök
Július 12.
Péntek
Július 13.
Szombat
Július 14.
Vasárnap
11:00 Budapest Groove (Rich, Clickalkoholics, Christian Cardwell) Kollektiva (Tmx, Fullstereo) Citymatiné (Sobek, Monolit, C.Knuckles) Forteba
13:30 Vic
15:30 Zoohacker Tesco Disco Nynfus Corporation (Kidpanel, Vida G, Clairvo) Karányi
17:30 Rony Breaker Tomy Fox Molinari Davko
19:00 Bladerunnaz Day: Aafro, Slanki, Dj Ren, Mentalien, Husky Joe
19:30 Žagar Dj Set Newl Sabee
21:00 Holic Anorganik From P60
23:00 Antoine Cortez & Stricted Soul Zenit Incompatible Davis
01:00 Negro Soulclap Budapest Spilerz

Forrás: fesztival.varosom.hu

hirdetés

az oldal QR-kódja

Balaton Sound 2013 – 2013. július 11. – július 14. QR kódja
    Kinyomtatom       Elküldöm

Ezt már olvasta?

earth

Föld Napja 2014

bővebben →